Компанія ELVORTI втретє стала переможцем конкурсу Народний бренд на Кіровоградщині

Новости Украина Компанія ELVORTI втретє стала переможцем конкурсу Народний бренд на Кіровоградщині
ELVORTI

Добавлено:


На Кіровоградщині компанія ELVORTI провідний виробник сільськогосподарської техніки в Україні, третій рік поспіль перемогла у конкурсі «Народний бренд» в номінації «Сільськогосподарська техніка».

Як показали результати голосування конкурсу «Народний бренд 2021», жителі Кіровоградщини саме такою бачать компанію, яка гідна мати почесне звання народного бренду. Голосування проходило з 1 жовтня до кінця листопада цього року. Серед багатьох номінантів переможцем обрали саме ELVORTI.

Перемога у конкурсі та присвоєння відзнаки «Народний бренд» — це вираз найвищої довіри мешканців нашого міста та регіону. Отримати таку нагороду справжнього народного обрання — це дуже почесно. Конкурс «Народний Бренд» створює чесний народний рейтинг підприємств нашого міста.

Бренд ELVORTI постійно розвивається і вдосконалюється. Пропонує своїм клієнтам високу якість обслуговування, широкий асортимент інноваційної сільськогосподарської техніки, яка відповідає найсучаснішим трендам.

Крім цього, ELVORTI – гідний приклад соціально-активного та відповідального бізнесу, адже компанія часто ініціює власні благодійні акції, такі як збір одягу та взуття для малозабезпечених громадян міста.

Жителі міста та наші клієнти гідно оцінили і вкотре віддали свої голоси за наш бренд. Завдяки власним старанням та підтримці людей вже третій рік ELVORTI лідирує у цьому змаганні. Цьогоріч бренд ELVORTI отримав рекордну кількість голосів — 1828, випередивши на понад 300 голосів найближчого конкурента у номінації.

Щиро дякуємо організаторам та всім, хто брав участь у голосуванні. Дякуємо всім людям, що проголосували й обрали ELVORTI найкращим виробником сільгосптехніки. Ми вдячні кожному за Ваші голоси. Це мотивує нас і надалі розвиватися.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы