Компанія «Ельворті» на АГРО 2018

Новости Украина Компанія «Ельворті» на АГРО 2018
Ельворті

Добавлено:


Український бренд сільгосптехніки «Ельворті» активно готує свою техніку до епохи точного землеробства. Про це під час виставки АГРО-2018, розповів генеральний конструктор ПАТ «Ельворті» Юрій Кваша.


Український виробник «Ельворті» продовжує вдосконалювати техніку з прицілом на кращі світові стандарти. Наприклад, в лютому «Ельворті» представила новинки для технології Mini Till — нову зернову сівалку ALFA 6, модернізований посівний комплекс ALCOR 7,5 і універсальну пневматичну сівалку VEGA 16 PROFI на Зернових технологіях. Тепер же, на виставці АГРО — 2018, «Ельворті» показала новинки, які є серйозним кроком виробника в напрямку ери точного землеробства.

Зокрема, на виставці була представлена сівалка VEGA 8 PROFI для мінімальних технологій посіву просапних культур (кукурудза, соняшник). Її головна родзинка в тому, що в ній застосовується електропривід висівних апаратів і безступінчата коробка.

Ельворті

Таке рішення дозволяє вмикати або вимикати висіваючі апарати, змінювати норму висіву під час руху — в залежності від необхідності і сорти насіння. І саме це рішення дозволяє в подальшому використовувати системи точного землеробства.

Як розповів Юрій Кваша, електропривід, система контролю, GPS-навігація — все це працює в одному енергетичному полі, і дозволяє вирішувати завдання точного землеробства. Практично всі закордонні виробники сівалок зараз представляють просапні сівалки з електроприводом, і компанія «Ельворті» — також в тренді. Уже в наступному році планується представити сівалки, адаптовані до GPS-навігації, а через рік-два — здатні працювати з ISOBUS.

Ельворті

На виставці АГРО-2018 «Ельворті» представила перший крок, який в найближчому майбутньому буде розвинений до повноцінної системи точного землеробства на техніці виробника. Для роботи з VEGA 8 PROFI потрібно трактор потужністю 80-120 к.с. Ще одна новинка — посівний комплекс ALCOR 7,5 з нового модельного ряду «Ельворті». Посівний комплекс за один прохід здатний виконувати кілька технологічних операцій: посів, внесення мінеральних добрив, вичісування бур’янів і накочення. Від’єднуємо посівну частину — знаряддя можна використовувати як культиватор.

Такі посівні комплекси випускаються з різним приводом пневмостеми — це може бути і гідромотор, і дизельний двигун, або ВВП трактора. Ємність бункерів – 9500 л (бункер для зерна — 5215 л, для добрив — 4415 л), для плавної зміни норм висіву — використовуються варіатори. Міжряддя — 30,5 см.  Робоча глибина загортання насіння і добрив може становити від 3 до 12 см, а глибина культивації — від 3 до 18 см. Робоча ширина може бути 7,5 м, 10 м і 12 м — для різних господарств і площ. Для роботи з ALCOR 7,5 буде потрібно трактор потужністю від 180 к.с.

Ельворті

Ще одна новинка року — сівалка ALFA 6, яка призначена для посіву зернових і зернобобових культур за мінімальною технологією обробки грунту. Сівалка ALFA 6 (з відповідною робочою шириною 6 м) — це 40 рядків з шириною міжрядь 15 см. Головна особливість новинки — здатність працювати за технологією Mini Till. Обсяг бункера для зерна становить 1857 л, для добрив — 946 л. Тиск сошників — від 80 до 120 кг. Робоча глибина закладення може становити від 1 до 10 см.  Норми висіву для зерна від 1,5 до 400 кг / га, а для добрив — 25-200 кг / га. Максимальна робоча швидкість може досягати 12 км / ч, в результаті чого сівалка здатна обробляти близько 7,2 га / год. Для роботи з сівалкою потрібно трактор потужністю від 90 к.с.
І ще техніка «Ельворті», представлена на виставці:

  • Сівалка зернотукова Astra 6 Premium;
  • Причіпний обприскувач Tetis 24, найближчим часом очікується 28-метрова модель з системою GPS-навігації;
  • Універсальна пневматична сівалка Vesta 8;
  • Дискова 4-рядна борона Antares 8×4;
  • Дискова 2-рядна борона Pallada 1800A.

https://www.elvorti.com/

 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы