Компанія «Ельворті» на АГРО 2018

12 июня 2018 г.
Агроновости Украина Компанія «Ельворті» на АГРО 2018

Український бренд сільгосптехніки «Ельворті» активно готує свою техніку до епохи точного землеробства. Про це під час виставки АГРО-2018, розповів генеральний конструктор ПАТ «Ельворті» Юрій Кваша.


Український виробник «Ельворті» продовжує вдосконалювати техніку з прицілом на кращі світові стандарти. Наприклад, в лютому «Ельворті» представила новинки для технології Mini Till — нову зернову сівалку ALFA 6, модернізований посівний комплекс ALCOR 7,5 і універсальну пневматичну сівалку VEGA 16 PROFI на Зернових технологіях. Тепер же, на виставці АГРО — 2018, «Ельворті» показала новинки, які є серйозним кроком виробника в напрямку ери точного землеробства.

Зокрема, на виставці була представлена сівалка VEGA 8 PROFI для мінімальних технологій посіву просапних культур (кукурудза, соняшник). Її головна родзинка в тому, що в ній застосовується електропривід висівних апаратів і безступінчата коробка.

Ельворті

Таке рішення дозволяє вмикати або вимикати висіваючі апарати, змінювати норму висіву під час руху — в залежності від необхідності і сорти насіння. І саме це рішення дозволяє в подальшому використовувати системи точного землеробства.

Як розповів Юрій Кваша, електропривід, система контролю, GPS-навігація — все це працює в одному енергетичному полі, і дозволяє вирішувати завдання точного землеробства. Практично всі закордонні виробники сівалок зараз представляють просапні сівалки з електроприводом, і компанія «Ельворті» — також в тренді. Уже в наступному році планується представити сівалки, адаптовані до GPS-навігації, а через рік-два — здатні працювати з ISOBUS.

Ельворті

На виставці АГРО-2018 «Ельворті» представила перший крок, який в найближчому майбутньому буде розвинений до повноцінної системи точного землеробства на техніці виробника. Для роботи з VEGA 8 PROFI потрібно трактор потужністю 80-120 к.с. Ще одна новинка — посівний комплекс ALCOR 7,5 з нового модельного ряду «Ельворті». Посівний комплекс за один прохід здатний виконувати кілька технологічних операцій: посів, внесення мінеральних добрив, вичісування бур’янів і накочення. Від’єднуємо посівну частину — знаряддя можна використовувати як культиватор.

Такі посівні комплекси випускаються з різним приводом пневмостеми — це може бути і гідромотор, і дизельний двигун, або ВВП трактора. Ємність бункерів – 9500 л (бункер для зерна — 5215 л, для добрив — 4415 л), для плавної зміни норм висіву — використовуються варіатори. Міжряддя — 30,5 см.  Робоча глибина загортання насіння і добрив може становити від 3 до 12 см, а глибина культивації — від 3 до 18 см. Робоча ширина може бути 7,5 м, 10 м і 12 м — для різних господарств і площ. Для роботи з ALCOR 7,5 буде потрібно трактор потужністю від 180 к.с.

Ельворті

Ще одна новинка року — сівалка ALFA 6, яка призначена для посіву зернових і зернобобових культур за мінімальною технологією обробки грунту. Сівалка ALFA 6 (з відповідною робочою шириною 6 м) — це 40 рядків з шириною міжрядь 15 см. Головна особливість новинки — здатність працювати за технологією Mini Till. Обсяг бункера для зерна становить 1857 л, для добрив — 946 л. Тиск сошників — від 80 до 120 кг. Робоча глибина закладення може становити від 1 до 10 см.  Норми висіву для зерна від 1,5 до 400 кг / га, а для добрив — 25-200 кг / га. Максимальна робоча швидкість може досягати 12 км / ч, в результаті чого сівалка здатна обробляти близько 7,2 га / год. Для роботи з сівалкою потрібно трактор потужністю від 90 к.с.
І ще техніка «Ельворті», представлена на виставці:

  • Сівалка зернотукова Astra 6 Premium;
  • Причіпний обприскувач Tetis 24, найближчим часом очікується 28-метрова модель з системою GPS-навігації;
  • Універсальна пневматична сівалка Vesta 8;
  • Дискова 4-рядна борона Antares 8×4;
  • Дискова 2-рядна борона Pallada 1800A.

https://www.elvorti.com/