Коли вигідно продавати солодку кукурудзу?

Новости Агротехнологии Коли вигідно продавати солодку кукурудзу?
кукурудзу

Добавлено:


Хоча кукурудза є досить популярною культурою серед українських фермерів, солодка кукурудза залишається переважно нішевим продуктом.

Щоб вигідно реалізувати цей продукт, виробникам варто намагатися розширити часові межі вирощування культури – сіяти або ранні, або пізні сорти, повідомляє SEEDS. Утім, за таких умов варто більше уваги приділити вибору насіння та догляду.

Ранні та пізні сорти є вдалим ринковим рішенням, оскільки в середині сезону ціни на солодку кукурудзу нижчі, якщо ж почати продажі раніше або пізніше піку пропозиції, ціна буде вищою. Для ранніх продажів потрібно сіяти скоростиглі гібриди та застосовувати додаткові засоби захисту урожаю, як-от укриття. Пізні сорти потребують додаткової вологи, зазначає менеджер з роботи із ключовими клієнтами напряму “Насіння, овочеві культури” компанії “Сингента” Олександр Ланда.

“Досить багато фермерів уже зрозуміли, що існує два “грошових” сезони – ранній та пізній. Це дуже актуально, погодні умови дозволяють. Хоча ризиків більше. Починаючи з сівби, бо літня сівба – це мінімум вологи, високі температури серпня, коли відбувається цвітіння. У цьому випадку обов’язково потрібен полив. Як один із варіантів – вирощування сортів, які є дуже стійкими та пластичними, і дадуть не рекордний, але стабільний врожай”, – зазначив фахівець у коментарі для видання AgroTimes.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы