Кількість пропускних пунктів на західному кордоні зросте

Новини Украина Кількість пропускних пунктів на західному кордоні зросте

Опубліковано:


Уряд планує комплексні заходи про збільшенню пропускної здатності західного кордону. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

На нараді з Мінінфраструктури, Державним агентством відновлення та Державною митною службою обговорили наступні кроки для покращення логістики. Дав завдання митниці разом з Мінінфраструктури затвердити комплекс заходів і подати стратегію розбудови нових пунктів пропуску на західному кордоні. Розглядаємо також і модернізацію вже наявних пунктів разом із під’їзними шляхами.

Це сприятиме не лише пришвидшенню перетину кордону, а й подальшій інтеграції України в ЄС, збільшенню товарообігу з країнами Європи та відновленню економіки. 

Раніше повідомлялося, що у межах інтеграції до TEN-T в Україні планують реалізувати проєкти розвитку залізниці на 4,5 млрд євро до 2030 року. Зазначається, що Єврокомісія внесла зміни до індикативних карт TEN-T, включивши до них українські залізниці. Зокрема, Північно-Балтійський коридор подовжено через Львів і Київ до Маріуполя; Балто-Чорноморський коридор подовжено через Львів, Чернівці (Румунію і Молдову) до Одеси; коридори Балтійське море—Адріатичне море і Рейн—Дунай проходитимуть через Львів.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы