Яловичині та баранині відкривають шлях в Саудівську Аравію

Новости Украина Яловичині та баранині відкривають шлях в Саудівську Аравію

Добавлено:


Фахівці Держпродспоживслужби та Саудівського органу з питань продовольства та лікарських препаратів (SFDA) обговорили низку актуальних питань стосовно усунення технічних перешкод для розширення експорту яловичини і баранини з України до Королівства Саудівська Аравія. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Щодо збільшення експорту яловичини в КСА, сторони домовились про отримання Держпродспоживслужою від SFDA додаткових аплікаційних форм для заповнення  українськими підприємствами  з метою  їх акредитації. Найближчим часом зазначені форми буде опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.   

Також невдовзі буде відкрито ринок баранини на експорт з України до КСА — між країнами триває процедура погодження двосторонньої  форми ветеринарного сертифіката. Раніше повідомлялося, що українські компанії активно працюють над виходом на ринки країн Близького Сходу. Зокрема, нещодавно компанія МХП представила на Всесвітній міжнародній виставці харчових продуктів Gulfood-2023 в ОАЕ преміальну фермерської яловичини Skott Smeat. Продукція має дозвіл експорту в ОАЕ та Туреччину, планується вихід на ринки Катару та Іраку. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы