Як відбувається використання і обрахунок НГО землі під час війни

Новости Украина Як відбувається використання і обрахунок НГО землі під час війни
НГО

Добавлено:


Якщо нормативна грошова оцінка земельної ділянки була проведена, згідно із нормами закону № 2145-IX,  потрібно застосовувати середню НГО по області.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Експерти програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) зауважують, що закон № 2145-IX чітко фіксує, що розмір орендної плати за земельні ділянки для ведення товарного с/г виробництва не може перевищувати 8% НГО земельної ділянки, що визначається від середньої НГО одиниці площі ріллі по області.

Тому встановлення орендної плати на рівні, який перевищує 8%, буде порушенням Закону. Якщо орендар бажає заплатити більше, варто запропонувати йому надати громаді гуманітарну допомогу, допомогти переселенцям тощо.

Розмір орендної плати не більше 8% НГО земельної ділянки застосовується до договорів оренди земель с/г призначення, які укладаються відповідно до Закону № 2145-IX. На інші договори оренди цей розмір не поширюється.

Нагадаємо, розмір НГО земельної ділянки можна тепер переглянути в будь-який час. Також ми писали, що платник податку може отримати НГО землі ще до її продажу.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы