Як правильно вибрати перевантажувач зерна в Україні

Новости Техника Як правильно вибрати перевантажувач зерна в Україні

Добавлено:


В сьогоднішній час одним з головних завдань для більшої частини сільськогосподарських підприємств стала висока швидкість збору врожаю. Звичайний комбайн відносять в Україні до повсякденних явищ.

Безліч факторів роблять заїзд зерновозів в поле більш складним. До таких варто віднести перехід на сучасний збір врожаю згідно з технологічними процесам No-Till, а також зміни у кліматі.

Виходячи з вищесказаного, безліч землевласників стали віддавати перевагу перевантажувачам зерна.

На ринку цілком достатній вибір бункерів-перевантажувачів зерна, тому, при їх покупці важливо визначити основні параметри.

  • Обсяг кузова від 9 до 70 м³.
  • Шини або гусениці.
  • Комплектація (часто вартість встановлена без повного комплектування).
  • Необхідна потужність трактора.
  • Розмір шнеків.

Отже, як потрібно вибирати бункер-перевантажувач зерна в Україні?

Беручи до уваги рекомендації ринку і безмежне число бункерів-перевантажувачів, необхідно дати оцінку потужності комбайнів у вашому парку, за допомогою яких буде реалізуватися збір зерна у полі.

Враховуються параметри обсягу бункера комбайна і швидкість, з якою він наповнюється.

Важливо! Обсяг бункера комбайна повинен бути у два рази менше обсягу кузова перевантажувача зерна.

зерна

Наведемо приклад. Припустимо, у вас в розпорядженні три комбайни і всі вони мають однаковий вбудований бункер — 8 м³. Спільний обсяг всіх бункерів складе 24 м³. Таким чином, щоб гарантувати стабільну роботу комбайнів, стануть необхідні від 3 одиниць бункерів-перевантажувачів зерна, з найменшим обсягом кузова 16 м³.

Якщо врахувати ці дані, то збір урожаю стане вище більш ніж на 25%.

Дуже важливим фактором при покупці перевантажувача зерна виступають шасі і ходова частина бункера. Тільки точний підбір першого гарантує безперервне і стійке переміщення по полю, при цьому з мінімальною шкодою для ґрунту (натиском).

У разі якщо у Вас на полі є пагорби, слід звернути погляд на маневрений бункер на двух осях — БНП-20. Перед тим як замовити шини, потрібно з’ясувати всі ознаки і якості ґрунту. Шини розміром 650/55 R26.5 стануть ідеальним рішенням.

Також дуже важливим моментом вважається потужність двигуна трактора і кількість тракторів, які є у вашому тракторному парку. Доведено, знадобиться більше потужності трактора тільки в тому випадку, якщо буде більше і обсяг кузова перевантажувача зерна, вони залежать один від одного.

При роботі з бункером-перевантажувачем на 30-40 тонн, потужність трактора повинна бути не менше 280 к.с. Якщо для роботи застосовуються перевантажувачі зерна на 16-20 тонн, то дозволяється застосовувати двигун 180-220 к.с.

зерна

Комплектація перевантажувача зерна

Абсолютна комплектація бункерів-перевантажувачів нашої компанії дає можливість уберегти ваш урожай і сам пристрій від стрімкого зносу.

Тент оберігає кузов при переміщенні з одного поля на інше, допомагає утримувати урожай від накопичення вологості, а також охороняє від проникнення сторонніх об’єктів у кузов.

Система освітлення перевантажувача гарантує якісну роботу навіть вночі.

Вагові системи здійснюють контроль маси зібраного врожаю.

Для більш детальних відомостей переходьте за посиланням https://egritech.org/uk/bunker-peregruzchik-zerna-uk/

зерна

Новости: Техника

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы