«ІнтерАГРО 2020»: з новими силами до роботи!

Новости Украина «ІнтерАГРО 2020»: з новими силами до роботи!

Добавлено:


Команда «ІнтерАГРО 2020» від самого початку карантину тримає руку на пульсі всіх актуальних новин агросфери. Ми постійно спілкуємося з нашими учасниками та відвідувачами. Приємно, що ніхто з них не припинив вести активну діяльність в період кризи та навіть приєдналися до боротьби з пандемією. Аграрні компанії виробляли мобільні апарати ШВЛ, виділяли кошти на закупівлю засобів захисту для закладів первинної медицини та відважно виходили в поля на посівну.

Звісно, понад два місяці ізоляції внесли свої корективи в роботу галузі. І світові агробренди почали стрімко перебудовувати свої стратегії розвитку, змінювати айдентику та адаптуватися до нових реалій. Карантин змусив їх бути гнучкими та швидко реагувати на виклики часу. Вже восени на «ІнтерАГРО 2020» аграрії зможуть побачити останні розробки техніки та обладнання від світових та вітчизняних виробників.

У програмі «ІнтерАГРО 2020» будуть розглянуті всі проблеми цьогорічної весни, яка стала лакмусовим папірцем для аграріїв. Не тільки через коронавірус, а й через погодні умови та глобальні зміни клімату. Відсутність снігу взимку, дощів, обміління річок, посуха — ось головні фактори, що завдали їм значної шкоди.

За оцінками впливових експертів найбільше від карантину, а саме від закриття ринків, постраждали малі фермери, які вирощують овочі та фрукти. Також пандемія відчутно вплинула на дистрибуцію та продаж техніки під час посівної. Коронавірус та карантинні обмеження вплинули на виробничий ланцюжок і логістику. А ось постачальники агрохімії потрапили в перелік секторів, діяльність яких не підпала під обмеження. Тому вони працювали в звичному для себе режимі.

Особливо сумно, що через карантин були скасовані масові заходи, зокрема і різні галузеві виставки. Наша команда знає наскільки вони корисні для пошуку нових клієнтів, для збільшення продажів, для популяризації бренду, бізнес-спілкування, тощо. І хоча ми встигли відчути смак нових крутих додатків для віддаленого конференц-зв’язку, таких як Zoom та Google Meet, вони не змогли повноцінно замінити ефективність живого спілкування та яскравих емоцій.

Виставки є унікальними бізнес-платформами для презентації останніх новинок, інновацій, нетворкінгу, нових контрактів, зростання продуктивності та експорту. Вони важливі для швидкого і стабільного функціонування економіки та будуть особливо потрібні зараз. Впевнені, що виставки вкрай необхідні для того, щоб запустити економічне відновлення.

Тому сьогодні наша команда з новими силами та планами готується до 13-тої міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020». Нагадаємо, вона відбудеться 26-29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі. Віримо, що криза мине і після дощу засяє сонце.

До зустрічі на «ІнтерАГРО 2020»!

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы