Інформація про земельну реформу з’явилась на Дія.Бізнес

Новости Украина Інформація про земельну реформу з’явилась на Дія.Бізнес
реформу

Добавлено:


Національний портал з розвитку підприємництва Дія.Бізнес поповнився новим розділом — «Земельна реформа».

Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи в сфері земельних відносин, говориться у повідомленні Міністертства аграрної політики та продовольства.

«На сторінці доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали можливості придбати й розпоряджатися землею»,  — говориться у повідомленні.

Інформація розподілена за трьома напрямами: «Я — землевласник», «Я — покупець» та «Я — орендар», де кожен знайде відповіді на актуальні запитання.

«Так, землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу тощо.

Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов покупки землі та збору необхідної документації.

А орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про різні важливі нюанси дії договору оренди», — додають у міністерстві.

Крім того, на сторінці «Земельна реформа» на Дія.Бізнес кожен знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки. Це, зокрема:

1) Порядок реалізації переважного права під час продажу землі.

2) Рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та щодо її купівлі.

3) Як підготуватися до продажу паю.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы