Хитрі ділки продавали фермерам звичайне насіння під виглядом світових брендів 

Новости Украина Хитрі ділки продавали фермерам звичайне насіння під виглядом світових брендів 
насіння

Добавлено:


На Вінниччині вилучено контрафакт насіння кукурудзи та соняшника, орієнтованою вартістю 6,3 млн грн, яке реалізувалось фермерам під виглядом оригінальної продукції. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За оперативного супроводження УСБУ у Вінницькій області, прокурорами та податківцями, на підставі ухвали суду, проведено ряд обшуків на території Вінницької області під час яких вилучено голографічні документи з ознаками підробки, 1289 мішків розфасованого насіння соняшника та кукурудзи орієнтовною вартістю понад 6,3 млн грн, які реалізовувались фермерам під виглядом оригінальної продукції та мікроавтобус, яким здійснювалось перевезення контрафактного вантажу.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за вказаним фактом встановлено місця зберігання контрафактної продукції.

Наразі вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучене майно.

Триває проведення слідчим управлінням ГУ ДФС у Вінницькій області досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом використання підроблених захисних голографічних елементів та фірмових знаків при реалізації насіння соняшника та кукурудзи під виглядом продукції світових брендів та підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы