«Грозбер Україна»: вихід є!

Новости Украина «Грозбер Україна»: вихід є!
Грозбер Україна

Добавлено:


Чому фермери втрачають прибуток, купуючи у великих агро-дилерів техніку і запчастини


Робота великих дилерських компаній, незалежно від сфери їхньої діяльності, має багато спільних рис. Така схожість має під собою логічне підґрунтя. У великих компаніях все робиться по великому рахунку. Вони укладають угоди про закупівлю товарів на довгий термін і по великій номенклатурі виробів.

Це, мабуть, дуже добре, бо великі партії завжди дають можливість домовитися про деякі дисконти (знижки), а довгий перелік товарів допомагає споживачеві придбати в одному місці все або майже все.

Маючи на увазі саме ці плюси, чимало покупців у виборі постачальника орієнтуються на цей показник.

Але, навіть для звичайних покупців придбання у мережах супермаркетів далеко не всіх товарів і не завжди є вигідною справою. Чому? Тому що торгівельні магнати часто бувають «неповороткі» й не в змозі швидко реагувати на зміни кон’юнктурні та цінові. Особливо це помітно по овочево-ягідній групі товарів у період визрівання, коли ціни знижуються трохи не щодня, а велика компанія закупила партію, наприклад, полуниць, по ціні, актуальній два-три тижні тому, і допоки не реалізує товар, нічого не може вдіяти.

Якщо з ягодами покупцеві можна зачекати, то як бути сільгоспвиробнику, коли йому терміново потрібні запасні частини на техніку та ще й у «гарячий» період року?

Грозбер Україна

Чи варто йти до великої дилерської компанії

У закупівлі великих партій і номенклатури товарів є суттєвий недолік – продавцеві важко наперед точно передбачити, що саме будуть купувати впродовж року і скільки потрібно цих товарів. Тому, страхуючись від можливих збитків і, водночас, не бажаючи зменшувати свій асортимент, компанія закладає у відпускну ціну свої ризики: щось не буде продано, а на щось буде дефіцит. Вихід в даній ситуації такі компанії бачать тільки один – додають у вартості виробів (на всяк випадок). Хоча з дефіцитом це не допомагає.

І все-таки вихід є

Компанія «Грозбер Україна» теж чимала дилерська компанія, але має важливу відмінність від вищезгаданих. Ця відмінність – надійно побудовані ділові стосунки з фірмами – світовими брендовими компаніями. Укладені угоди є партнерськими і надають можливість для компанії «Грозбер Україна» не тільки отримувати на свій склад величезну кількість запасних частин для будь-якого аграрного механізму, а й в оперативному режимі – протягом трьох днів – доставити споживачеві терміново потрібну деталь прямо з заводу-виробника. При цьому аграрій виграє в часі й не втрачає додатково у ціні, тому що для «Грозбера» і його закордонних партнерів – це не авральна робота, а нормальний робочий процес.

Грозбер Україна

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы