Герої ГК «Прометей»: співробітники компанії добровільно вступають до лав ЗСУ

Новости Украина Герої ГК «Прометей»: співробітники компанії добровільно вступають до лав ЗСУ

Добавлено:


З самого початку повномасштабного російського вторгнення Група Компаній «Прометей» у рамках комплексної підтримки армії, мобілізованих службовців та добровольців надає допомогу захисникам на передовій та мирним жителям міста Миколаїв.

У зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України багато співробітників компанії не залишилися осторонь і з власної ініціативи пішли на фронт, поповнивши лави добровольчих сил оборони. Одним із таких став керівник служби безпеки ГК «Прометей», який добровільно звернувся до військкомату з метою призову його до складу Збройних Сил України. Співробітника Групи було зараховано на посаду розвідника одного з підрозділів розвідки ЗСУ.

Компанія «Прометей», підтримуючи армію та своїх співробітників, які захищають Україну, передала позашляховик та все необхідне на користь військових потреб відповідного підрозділу ЗСУ, який виконує бойові завдання на Херсонському напрямку для спільної перемоги України.

Крім того, як повідомили в компанії, зараз Групою реалізується проєкт із закупівлі авто для армії з майбутньою сервісною підтримкою наданих транспортних засобів. 

«Реагуючи на потребу армії у транспорті, наша команда ініціювала запуск нового проєкту із забезпечення регіональних підрозділів ЗСУ транспортними засобами, передача яких відбуватиметься на щомісячній основі та фінансуватиметься коштами ГК «Прометей», – зазначили у компанії.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы