ELVORTI — в ТОП-50 інноваційних компаній України

Новости Украина ELVORTI — в ТОП-50 інноваційних компаній України
Ельворті

Добавлено:


Спільно з профільними експертами і читачами Delo.ua, редакція журналу «ТОП-100» склала рейтинг «Інноваційні компанії», в якому виділила 50 найбільш інноваційних компаній та відібрала по п’ять лідерів у кожній галузі. У галузі «Промисловість» компанія «Ельворті» увійшла у п’ятірку кращих.

Для складання рейтингу були розглянуті 160 компаній з різних сфер, а в лонг-лист включені ті, річний оборот яких перевищує 100 млн грн. У список потрапили компанії, які розробили новий або вдосконалили існуючий продукт, технологію або послугу, а також ті, які використовують інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами.

Експертне журі оцінювало компанії за трьома параметрами: інноваційність продукту компанії, інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами, масштаб інновацій компанії. Читачі Delo.ua в ході голосування, яке тривало протягом трьох тижнів, також могли пропонувати до участі компанії, вказавши, чому компанію можна вважати інноваційною.

У підсумку, в рейтинг потрапили 50 компаній по галузям. У галузі «Промисловість» у п’ятірку  лідерів інноваційного рейтингу увійшла компанія «Ельворті» завдяки використовуванню принципів бережливого виробництва Toyota.  Завдяки скороченню витрат на електрику та опалення, компанія заощаджує близько 1,5 млн грн. на рік.

http://bit.ly/2P2gAj3 — детальніше про рейтинг.

Ельворті

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы