Експерти назвали ефективний захист посівів

Новини СЗР и удобрения Експерти назвали ефективний захист посівів
захист

Опубліковано:


Щоб захистити озимі зернові від хвороб і забезпечити закладання запланованої врожайності, неодмінно потрібно застосовувати фунгіциди ще в осінній період. Адже восени на озимі чатують безліч небезпечних захворювань, і якщо не звернути на це увагу, можна понести суттєві втрати майбутнього врожаю.


Про це нагадують експерти компанії UKRAVIT.

«За перших ознак хвороб озимих зернових, а також профілактично необхідно проводити фунгіцидні обробки. Найкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати, а також ті, які ефективно діють за понижених температур повітря: за рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють збудників широкого спектра хвороб, проявляють профілактичні та лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у збудників хвороб резистентності, що дає можливість максимально ефективно захищати посіви від хвороб», — радить керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мигловець.

Тож обираючи осінній фунгіцидний захист для озимих зернових, він радить звернути увагу на препарат Ті Рекс (пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л). Він контролює широкий спектр небезпечних захворювань і забезпечує захисну та лікувальну дії, що носять довготривалий характер. При цьому препарат є «м’яким» для культурної рослини і не впливає на якісні та кількісні показники майбутнього врожаю.

За словами Олександра Мигловця, для максимальної ефективності дії обприскування необхідно проводити профілактично або за перших ознаках прояву хвороб — особливо це стосується ранніх строків посіву або дуже загущених масивів.

Новости: СЗР и удобрения

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы