Дрібні фермери України отримають від ЄС 25 млн євро

Новости Украина Дрібні фермери України отримають від ЄС 25 млн євро
ЄС

Добавлено:


Український Уряд ухвалив проєкти трьох угод, які дозволять залучити фінансову допомогу Європейського Союзу на суму 105 млн євро, зокрема і на підтримку українських підприємців та дрібних фермерів. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Це додатковий ресурс, що у комплексі з антикризовими заходами дозволить швидше пройти наслідки коронакризи та дати малому та середньому бізнесу розвиватися швидше”, – зазначив очільник Уряду.

Він також повідомив, що йдеться про три угоди. Перша – це EU4BUSINESS. Реалізація програми дозволить надавати гранти на регіональні проекти з розвитку малого та середнього підприємництва на місцях. За цією угодою Україна має отримати 20 млн євро.

Друга угода, за словами Дениса Шмигаля, – це програма технічного співробітництва-2020, за якою Україна може спрямувати 60 млн євро на посилення інституційної спроможності для здійснення необхідних реформ у напрямку євроінтеграції (в тому числі, це стосується імплементації положень Угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС).

“І третє – це програма Підтримки ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Тут важливо, що допомога буде спрямована саме малим фермерським господарствам, щоб вони змогли краще конкурувати та створювати додану вартість”, – підсумував Денис Шмигаль.

Сума допомоги Україні за цією угодою становить 25 млн євро.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы