Добрив вистачить усім

Новини СЗР и удобрения Добрив вистачить усім
Добрив

Опубліковано:


Голова Союзу хіміків України Олексій Голубов запевнив аграріїв у тому, що восени не буде дефіциту мінеральних добрив. Відповідно, усі господарства зможуть спокійно внести в землю необхідні елементи живлення в складі традиційних видів добрив.


За його словами впродовж найближчих місяців на ринку з’явиться до 2 мільйонів тон азотних та до 350 тисяч тон фосфорних добрив. Враховуючи, що до україни із різних країн світу було завезено останніми часами майже 600 тисяч фосфорних добрив, цієї кількості цілком вистачить для запланованого підживлення сільськогосподарських площ.

Олексій Голубов також наголосив на тому, що потужностей вітчизняних підприємств достатньо для того, аби додатково випускати щороку не менш, аніж 450 тисяч тон цього виду продукції. Причому усі вони, окрім Одеського припортового заводу, працюють у звичному режимі. Їх сукупні потужності дають змогу виробляти до 7,2 млн тон азотних, 700 тисяч – фосфорних та понад 300 тисяч комплексних мінеральних добрив.

Ми ж своєю чергою відзначимо, що дедалі більше вітчизняних господарств починає відроджувати тваринницьку галузь. В тому числі з метою отримання можливості внесення на поля органічних добрив задля відновлення їх родючості та часткової компенсації потреби у мінеральних добривах.

Новости: СЗР и удобрения

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы