До столиці вирушає нова “кавунова” баржа

Новости Украина До столиці вирушає нова “кавунова” баржа
кавун

Добавлено:


З вантажного причалу філії “Голопристанська” на Київ вирушать близько 300 т херсонських кавунів. Про це повідомляє прес-служба компанії “НІБУЛОН”.

На Київщині кавуни вивантажать наступного тижня на перевантажувальному терміналі ТОВ СП “НІБУЛОН” у Переяславі та доставлять до торгових мереж, а судно завантажать зерном.

“Четвертий рік поспіль “НІБУЛОН” власним флотом відправляє смачні херсонські кавуни до столиці. У закритому судні водним шляхом, на якому немає ям та вибоїн, обережно і чітко за графіком “НІБУЛОН” доставляє неушкоджений товар у порт призначення.

Там так само піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори. За декілька годин ці кавуни вже в торговельному залі радують покупців.

Такий шлях доставки овочів і фруктів із півдня України на північ значно зменшує їх втрати і допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції. Коли кавуни вантажаться насипом, 10-13 % продукції зазнає механічних пошкоджень, не витримуються стандарти пакування та транспортування”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що завдяки лише одному такому порівняно невеликому за обсягом рейсу, компанія  знімає з автошляхів країни 15 вантажівок.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы