До кінця 2022 року Компанія «Прометей» має намір оновити свій вантажний автопарк 150 новими машинами

Новини Украина До кінця 2022 року Компанія «Прометей» має намір оновити свій вантажний автопарк 150 новими машинами

Опубліковано:


Одна з найбільших зерноторгових компаній України ГК «Прометей» оголосила про реалізацію масштабного інвестиційного проекту, в рамках якого планує закупити 100 нових моделей вантажного автотранспорту та до кінця року довести цей показник до 150 одиниць. Придбання нових зерновозів для підрозділу ГК «Прометей Авто» здійснюється в рамках програми розвитку транспортної автономності Групи «Прометей». Оновлення автопарку реалізується як за рахунок власних коштів, так і за лізинговими програмами з такими банками-партнерами Групи, як Таскомбанк , ОТП та Банк Альянс.

Як зазначається в повідомленні, наразі «Прометей» має в своєму розпорядженні 24 одиниці вантажної автотехніки. Надходження обсягом 60 машин буде здійснено протягом найближчих 1,5 місяців і планується до завершення до кінця серпня поточного року. Подальші поставки реалізовуватимуться поквартально. Запуск у роботу перших нових 10 машин очікується вже до середини липня.

Оновлення автопарку здійснюється шляхом придбання нових тягачів марки MAN TGA , а також DAF. Крім тягачів у переліку техніки, що закуповується, такі моделі причепів як Schmitz Cargobull і Wielton.

«Необхідність подальшої реалізації проектів із посилення підрозділу «Прометей Авто» обумовлена переорієнтацією логістичних потоків на напрямки, які б були альтернативою морським, а це, насамперед, авто- та залізничні перевезення. Подальший розвиток цих напрямів з урахуванням наявної блокади морпортів вимагає від нас адекватного розвитку транспортної логістики Групи», — йдеться у повідомленні компанії.

Коментуючи інвестиційний проект, власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян відзначив амбітні інвестиційні плани та зростаючу роль Групи на логістичному ринку України:

«У найважчі часи Компанія «Прометей» інвестує в «довгі» та «важкі» активи. У воєнний час ми придбали 3 елеватори і маємо намір зберегти темпи реалізації інвестпроектів і в майбутньому. Новий проект – це придбання 100 нових машин та в амбіціях компанії до нового року довести цей показник до рівня 150 одиниць.

Реалізація масштабного плану оновлення підрозділу «Прометей Авто» — це свідчення того, що ми, по-перше, професійно ставимося до інвестицій та спрямовуємо ресурси туди, де в цьому є потреба чи існує певний дефіцит. І по-друге, ми повністю контролюємо ризики на кожному етапі інвестплану . Інвестиції в «довгі» гроші – це найризикованіше, але чим професійнішою стає компанія і твердіше стоїть на ногах, тим успішніше у неї виходить контролювати ці ризики.

Поповнення вантажного автопарку разом із проектом із купівлі нових хоперів, а також зміцненням елеваторного дивізіону новими активами, робить Групу Компаній «Прометей» серйозним логістичним гравцем на ринку України.

Ми віримо у перемогу України! Я вірю в подальший розвиток та досягнення наших амбітних цілей! І це рухає нас навіть у воєнний час робити інвестиції», — наголосив Рафаель Гороян .

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы