COVID-19 і карантин ускладнили роботу більш як половині українських підприємців 

Новости Украина COVID-19 і карантин ускладнили роботу більш як половині українських підприємців 
карантин

Добавлено:


Тепер вже 52% українських підприємців заявили про значні ускладнення у веденні свого бізнесу в поточному році порівняно з 2019 роком. Такі дані були отримані під час  дослідження думки бізнес-спільноти щодо ситуації в бізнесі під час пандемії COVID-19. 

При цьому 30% респондентів заявили про те, що вести бізнес у поточному році трохи складніше, для 8% представників українського мікро-, малого, середнього та великого бізнесів працювати у поточному році трохи легше, а для 2% – набагато легше. При цьому ще 8% українських бізнесменів не змогли відповісти на дане запитання.

В рамках дослідження була детально вивчена й оцінка задоволеності станом справ бізнесу серед українських підприємців. Так, 33% бізнесменів скоріше задоволені своїм станом справ, а 20% – повністю не задоволені. Ще 37% визначили свої справи у веденні бізнесу як “скоріше не задоволені”.

Цікаво, що бізнесменів повністю задоволених своїми справами, за результатами досліджень, набралося лише 2% від загальної кількості респондентів.

Серед основних проблем, з якими стикнувся бізнес під час пандемії короновірусу на внутрішньому ринку, за даними дослідження, є: зниження попиту, про що заявили 42% респондентів, обмеження щодо ведення бізнесу (32%), нестача фінансів (31%), обмеження руху громадського транспорту (31%), проблеми з логістикою (18%), проблеми з постачанням сировини (15%), нестача кваліфікованих кадрів (11%).

Дослідження було реалізоване платформою SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України та проводилося в рамках проєкту “Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС- Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы