Чиновникам роз’яснили податкові пільги щодо проблемних земель

Новини Украина Чиновникам роз’яснили податкові пільги щодо проблемних земель

Опубліковано:


У Мінагрополітики роз’яснили норми закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно». 

Під головуванням заступника Міністра агрополітики Людмили Шемелинець відбулася нарада із обласними військовими державними адміністраціями, де обговорили норми закону за сплату замінованих, забруднених та окупованих земель. Посадовець зауважила, що така зустріч ініційована з усіма службами, які дотичні до реалізації нового Закону спеціально, щоб роз’яснити профільним департаментам у регіонах норми документу і сприяти його ефективному виконанню.

Зокрема, було роз’яснено низку питань, які стосуються звільнення від сплати мінімального податкового зобовʼязання за земельні ділянки, земельні частки (паї), що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України.

Крім того, було обговорено термін «потенційна загроза забруднення» та розʼяснено на підставі яких даних сільські, селищні, міські ради, військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації мають приймати рішення при встановленні податкових пільг щодо того чи є потенційна загроза забруднення кожної конкретної земельної ділянки вибухонебезпечними предметами.

Участь у нараді також взяли представники Державної податкової служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру. Раніше повідомлялося, що «Національна інфраструктура геопросторових даних», виходить на якісно новий рівень. «Ми перейшли на новий якісний рівень роботи з геопросторовими даними, і намагаємось на ньому втриматись, оскільки все залежить і від держателів даних, і від виробників, і також користувачів, які формують попит на високоінтелектуальні дані. Потреба у геопросторових даних у цифровому вигляді є і з кожним з днем росте, як для цивільних, так і для військових цілей», − наголосив Заступник Міністра агрополітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы