Це важка втрата для багатьох із нас, – Рафаель Гороян висловив співчуття у зв’язку із загибеллю Олексія Вадатурського та його дружини

Новости Украина Це важка втрата для багатьох із нас, – Рафаель Гороян висловив співчуття у зв’язку із загибеллю Олексія Вадатурського та його дружини

Добавлено:


Власник Групи Компаній «Прометей» Рафаель Гороян висловив свої співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю Героя України, генерального директора компанії « Нібулон » Олексія Вадатурського :

«Загибель Олексія Опанасовича – горе для мешканців нашого рідного міста та області, це важка втрата для багатьох із нас. Ця легендарна людина, безперечно, є символом свого часу. З ним пов’язана не лише велика історія становлення аграрного бізнесу, а й моя. Мені випала велика честь знати та працювати з Олексієм Опанасовичем.

Олексій Вадатурський – це фундатор українського агробізнесу. Він працював над справою свого життя не заради багатства, це було для людей!

Олексію Опанасовичу, Ви завжди будете в нашій пам’яті, будете прикладом для наслідування та гордістю нашого міста. Миколаїв багато хто знав за назвою «Нібулон». Завдяки Вам наше місто стало відомим на весь світ. Ви ніколи не залишите нашу пам’ять» .

Вічна пам’ять Героям!

Flag: Ukraine on WhatsApp 2.22.8.79

Герої не вмирають…

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы