«BLACK SEA GRAIN & OIL TRADE-2020»

Новости Украина «BLACK SEA GRAIN & OIL TRADE-2020»
BLACK SEA

Добавлено:


В Києві, 2-3 вересня 2020р., відбулася Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020 року — ведуча комунікаційна платформа, яка об’єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор’я і світу.

Організатор конференції — консалтингове агентство УкрАгроКонсалт. Конференція залучила понад 250 делегатів з 20+ країн до участі як особисто, так і онлайн.

Цього року конференція пройшла в абсолютно новому форматі, охопивши два напрямки — зерновий та олійний ринки. Конференція надала учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, ефективне спілкування з гравцями уздовж всього ланцюжка створення вартості, топ менеджерами і лідерами думок. На форумі обговорювалися ключові тенденції аграрного ринку в світовому та регіональному розрізі, особливості ведення бізнесу в умовах new normal і post-covid, прогнози ринку зерна, олійних культур і рослинних масел, земельна реформа і інвестиції в сільське господарство, агро діджиталізація, актуальні аспекти поточного сезону і перспективи наступного. Своїми думками поділилися провідні експерти з України та Причорномор’я, ЄС, США, Китаю, Індонезії, Бразилії, Єгипту та Австралії.

Об’єктивний аналіз і ефективне спілкування гравців агро ринку зараз як ніколи важливі для адаптації бізнес стратегій до нової ринкової реальності. У зв’язку з цим, конференція стала важливим інструментом для обміну думками та розробки ефективних бізнес стратегій для агро операторів.

Ми вдячні всім делегатам, спонсорам, спікерам і партнерам конференції Black Sea Grain & Oil Trade-2020 за величезний внесок в пошук відповідей на численні запитання. Немає ніяких сумнівів, що шлях співробітництва та тісній комунікації призведе нас до розвитку зернової та олійної галузей як в Чорномор’я, так і за його межами.

BLACK SEA

Ми бажаємо кожному аграрію процвітати в своїй ніші. Сподіваємося, що Black Sea Grain & Oil Trade-2020 стане злітною смугою для багатьох представників аграрної галузі в Україні та світі. Нехай ця платформа надасть кожному делегату розуміння та вибір дій для успішного партнерства, обміну досвідом та стрімкого розширення бізнес-горизонтів!

Також, повідомляємо, що 18 Міжнародна конференція “BLACK SEA GRAIN-2021” запланована на 14-15 квітня 2021р., Готель Інтерконтиненталь, м. Київ.

Організатор конференції — консалтингове агентство УкрАгроКонсалт.
Генеральний Спонсор конференції — ACTAVA TRADING,
Ексклюзивний Фінансовий Спонсор — Credit Agricole,
Офіційні Спонсори — SIERENTZ, МРОС.
Спонсори конференції — Нібулон, StoneX Group Inc.
Конференція проходить за підтримки ГАФТА, УЗА і Асоціації Укроліяпром.

BLACK SEA

До нових зустрічей, друзі!

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы