«Битва Агротитанів» на Лівобережжі – новинки техніки та масштабні демопокази

Новости Украина «Битва Агротитанів» на Лівобережжі – новинки техніки та масштабні демопокази

Добавлено:


 

На  базі ПП «Ланна-Агро», що на Полтавщині, 27 серпня, відбулась перша на Лівобережній Україні «Битва Агротитанів під Полтавою». Учасників дивували новинками техніки від 60 компаній партнерів та демонстраціями одиниць в роботі, які відбувались одночасно на 8 тематичних зонах. Організаторами виступила Всеукраїнська Аграрна Рада, спільно з компанією Dykun і ПП «Ланна-Агро».

«Ми задоволені цьогорічною локацією, адже це наш близький регіон. Також, хочу сказати, що тут сьогодні представлена передова техніка, можна порівняти все, оцінити. Є техніка і широкозахватна, і для менших господарств, і для класичної технології обробітку ґрунту, і для мінімальної та нульової – це дуже зручно і надзвичайно цікаво», — прокоментував Володимир Сулаєв, ТОВ «Нива».

Офіційне відкриття Битви Агротитанів під Полтавою розпочалось з вітальних слів голови Всеукраїнської аграрної ради Андрія Дикуна, який подякував всім партнерам та співорганізаторам:

«Надзвичайно радий бачити всіх! Дякую Олександру Федоровичу Тимосі та Юрію Олександровичу за те, що разом з нами організували такий прекрасний захід. Також дякую Голубу Руслану Тарасовичу, з яким ми багато років тому почали проводити «Битву Агротитанів» на Київщині. Цей рік непростий для аграріїв, враховуючи коронавірус та погодні умови, але ми повинні об’єднуватись, зустрічатись та обмінюватись досвідом, тому дякую всім, хто сьогодні до нас долучився».

Битва Агротитанів

До вітань долучився керівник господарства ПП «Ланна Агро», на базі якого проходить перша «Битва Агротитанів під Полтавою»:

«Сьогодні на Полтавщині вперше проходить масштабний показ техніки, технологій і ми раді продовжувати хороші традиції ВАР і «ТАК-Агро». Мені надзвичайно приємно, що сьогодні багато представників великих компаній та сільгосппідприємств беруть участь у нашому заході. Ще приємніше, що ми проводимо такі заходи на полях нашої агропромислової компанії. Бажаю всім учасникам «Битви Агротитанів» сьогодні знайти своїх партнерів, обрати потрібну вам техніку і в перспективі придбати її».

Демонстрація техніки відбувалась в межах 5 тематичних зон, де були представлені сівалки, ґрунтообробна техніка, обприскувачі та розкидачі, комбайни та бункери перенавантажувачі, борони та культиватори. Окремої уваги заслуговує масштабна виставкова зона, де були представлені фінансові та логістичні рішення для агропідприємств, паливо-мастильні матеріали та комплектуючі, ЗЗР та насіння, елементи точного землеробства та малої авіації. Гібриди соняшнику і кукурудзи вітчизняної та іноземної селекції показували в межах спеціальних демоділянок разом з агрохімічними новинками, а найсміливіші могли здійснити польові тест-драйви авто.

«Сьогодні ми показуємо найпопулярніші трактори Case та ґрунтообробну техніку. Уже навіть в першій половині дня ми бачимо велику зацікавленість серед учасників і гостей, багато питань викликає наша новинка – агрегат для внесення сухих добрив. Захід перевершив наші очікування і дякую організаторам за їхню роботу, все на вищому рівні», — прокоментував заступник директора компанії НФМ Олександр Конон.

Битва Агротитанів

«Битва Агротитанів» — це можливість показати і розказати одночасно. Таку думку висловив керівник Полтавського регіону  «Пьотінгер Україна» Віктор Бутенко: «Ми один з найбільших виробників причіпної сільськогосподарської техніки, в Україні ми офіційно представлені уже 12 років і жодної «Битви Агротитанів» ще не пропустили. Сьогодні показуємо наші топові агрегати: сівалку, плуг, дискову борону і ще 4 одиниці на стенді компанії. Зручно, що тут і демонстрація, і консультація, маємо змогу показати в роботі і розповісти додатково, бажаючих і зацікавлених багато».

Окрім звичних показів цього року всі бажаючі могли здійснити екскурсію на діючий елеватор та на виробничі потужності KMZ Industries, які спеціалізуються на виробництві елеваторного обладнання.

«Оскільки ми виробляємо таку техніку, яку важко привезти в поле, щоб показати, ми сьогодні веземо учасників на екскурсію до себе – показуємо елеватор і виробничі потужності, де виготовляють силоси, зерносушарки, обладнання для транспортування зерна, зерноочисні комплекси та інше допоміжне обладнання для елеваторів. Уже в першій половині дня отримали багато нових контактів та зацікавлених учасників. Дякуємо за чудову організацію», — поділилась враженнями генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник.

По завершенню демонстрацій та екскурсії на елеватор, учасників чекав святковий розіграш призів та розважальна програма.

«Ми відвідуємо всі заходи, які проводить Всеукраїнська аграрна рада, це завжди актуально та цікаво і сьогоднішня «битва» не виключення. Тут показано новітні, передові технології рослинництва, ми подивились техніку і можна сказати, що тут є всі топові українські і світові виробники. Дякую організаторам за таке інформаційне наповнення, приїдемо ще не раз», — відзначив Пивовар Микола, ПП «Андріївка».

Битва Агротитанів

Дякуємо всім партнерам та відвідувачам за участь і нагадуємо, що за тиждень стартує традиційна «Битва Агротитанів»  на базі групи компаній «ТАК» на Київщині. Чекаємо вас!

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы