Більше втрат аграріям принесла погода, ніж коронавірус

Новости Агротехнологии Більше втрат аграріям принесла погода, ніж коронавірус
аграріям

Добавлено:


У 2020 р. агровиробникам більше втрат принесла погода, ніж коронавірус. Про це в коментарі для AgroPortal.ua розповів директор «Кусто Агро Фармінг» Володимир Сірий.

«Постраждали озимі культури, соя, частково — кукурудза. По сої ми недоотримали 45% урожаю від плану, по кукурудзі — 10%, по ріпаку — 5%», — розповідає він.

Посеред іншого погодні умови наштовхнули «Кусто Агро Фармінг» на зміну сухого добрива на рідке.

«Це стосується саме азотних і комплексних. Ми перейшли на безводний аміак, рідкі стартові добрива. Таким чином хочемо зберегти час на користь рослини у момент, коли вони повільно ростуть і отримують стреси», — пояснює Сірий.

Звичайно, погоджується він, коронавірус вніс деякі корективи в роботу компанії. Навесні довелося швидко закупити запчастини, усі ТМЦ, які імпортуються в Україну, через закриття кордонів. З квітня офіс перейшов на дистанційну форму роботи. Доводилося освоювати нові форми онлайн спілкування.

«Для усіх ми працівників закупили засоби індивідуального захисту, рушники, одноразовий посуд. П*ять разів проводили тестування колективу за рахунок компанії. Але вважаю, що впроваджені заходи подіяли. На підприємстві коронавірусом захворіли 5% працівників», — ділиться директор «Кусто Агро Фармінг».

Також до компанії було чимало звернень від лікарень з проханням допомогти. У них не вистачало ресурсів через великий наплив людей.

«Так, як ми працюємо на території трьох областей, то й закуповували засоби індивідуального захисту та перераховували кошти медзакладам, які працюють у цих регіонах», — додав виробник.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы