Більше 8 тисяч господарств отримали добрива й насіння від USAID

Новини Украина Більше 8 тисяч господарств отримали добрива й насіння від USAID

Опубліковано:


У межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору – AGRI-Україна, започаткованої Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8,223 агровиробників у 15 регіонах країни.

Програма  реалізована у співпраці з Мінагрополітики та компанією Bayer. Виконання програми адміністрували місцеві партнери – Co-op Union «Gospodar» / Об’єднання Кооперативів «Господар» та Всеукраїнська асоціація громад. У березні 2023 року невеликі агровиробники, які мають в обробітку від 5 до 500 га та займаються вирощуванням зернових і олійних культур, мали можливість подати заявку через Державний аграрний реєстр (ДАР) для отримання допомоги. Прийом заявок зазвичай завершувався раніше встановлених термінів через велике зацікавлення аграріїв у допомозі. 

За результатами ініціативи:

— 6,300 агровиробників отримали мінеральні добрива (Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%, Нітроамофоска NPK 15:15:15 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%),

— 1,214 агровиробників отримали насіння соняшника,

— 709 агровиробників отримали кукурудзу бренду DEKALB від компанії Bayer.

Зазначається, що допомоги вистачить для посіву понад 48,300 гектарів соняшника та 15,000 гектарів кукурудзи, а також внесення добрив на площі до 100,000 гектарів зернових. Це потенційно забезпечить виробництво близько 100,000 тонн врожаю кожної культур – соняшника і кукурудзи.

Допомога надавалася у першу чергу в прифронтових, постраждалих від війни регіонах, а також у регіонах, які спеціалізуються на вирощуванні зернових та олійних культур. До переліку ввійшли Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області, а згодом додалися Вінницька, Житомирська та Черкаська.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы