«Аверс-Агро»: «На передовій» боротьби з вірусом

Новости Украина «Аверс-Агро»: «На передовій» боротьби з вірусом

Добавлено:


Компанія з Дніпра «Аверс-Агро», в рамках участі в міжнародному проекті по боротьбі з хворобою COVID-19, запустила виробництво мобільних апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів).

апаратівНаші апарати доступні і можуть замінити роботу сучасних високотехнологічних апаратів ШВЛ, вартість яких починається від 20 000 доларів і часом досягає 50 000 доларів. Апарат ШВЛ від компанії Аверс-Агро буде коштувати близько  500 доларів. Апарат ШВЛ не є комерційним проектом для компанії Аверс-Агро. Наша мета — максимально швидко закрити потребу лікарень України в апаратах ШВЛ в разі несприятливого розвитку ситуації з короновірусом.

Компанія Аверс-Агро залучила висококваліфікованих інженерів і технологів до роботи над апаратом ШВЛ. Є можливість виробляти 20 апаратів на добу.

Стрімке поширення COVID-19 підвищило попит на апарати ШВЛ по всьому світу. Кількість місць у відділеннях інтенсивної терапії в більшості країн не розраховане на стрімкий потік хворих, які одночасно потребують штучної вентиляції легенів. Так, в Італії з населенням близько 60 млн осіб на 100 тисяч жителів припадає 12 «реанімаційних ліжок». У Нідерландах це число ще менше — всього 7 місць на 100 тисяч чоловік.

ШВЛ дозволяє автоматизувати цикл компресії-декомпресії, який виконується медперсоналом вручну на реаніматор, дозволяє звільнити медичний персонал і гарантувати точні і настроюються користувачем цикли і обсяги дихання.

https://avers-agro.com.ua/apparat_ivl

апаратів

 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы