АМГ-прогноз: живі свині подорожчають у закупівлі на 2 – 10%

Новости Украина АМГ-прогноз: живі свині подорожчають у закупівлі на 2 – 10%

Добавлено:


Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив, що закупівельні ціни на свиней живою вагою коливатимуться в межах 41 – 43 грн упродовж 25 – 31 травня 2020 року.

Порівняно з минулим тижнем живець подорожчає на 2 – 10%. Зміни ціни будуть неоднорідними в різних областях України. Зростання викликане, насамперед, пожвавленням попиту через послаблення карантинних обмежень.

Частково відновлюють роботу заклади громадського харчування, запрацювали ринки, люди розпочали виїжджати за місто. Навіть з урахуванням цих факторів стимулювання, ажіотажних змін у попиті очікувати не варто, адже через зниження доходів населення не матиме змогу купувати відносно дорогу свинину у великих обсягах.

Сталим залишається тиск дешевшої за українську імпортної свинини.

В Європейському Союзі ціни (синя лінія на графіку) продовжують падіння. Мешканці країн ЄС, як і українці, зменшили споживання м’яса під час карантину. Закриття низки м’ясопереробних комбінатів через спалахи коронавірусу створило надлишок продукції, отже прогнозується подальше зростання імпорту в нашій країні.

Як повідомляв AgroONE, Асоціація «М’ясної галузі» запропонувала учасникам ринку підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення. Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9

Висловити свої пропозиції до Меморандуму можна листом на адресу: consolidation@association-mg.com.ua

Олександр Кривенко

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы