Агросектор працевлаштував більше двох третин безробітних

Новости Украина Агросектор працевлаштував більше двох третин безробітних
безробітних

Добавлено:


Начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні повідомила, що під час карантину багато актуальних вакансій є у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги, у сфері логістики, забезпеченні правопорядку.

«Минулого року у нас було 100-120 тисяч вакансій, тобто більш, ніж наполовину їхня кількість нині зменшилася», – зазначила Бондіні.

На думку чиновниці, причина скорочення кількості вакансій така сама, як і збільшення кількості шукачів роботи. «Деякі підприємства призупинили свою роботу. Вакансії закрилися ще й тому, що тепер потенційний робітник не має змоги добиратися до місця роботи. Можливо, вони відкриються після закінчення карантину, коли почне відновлюватися бізнес», – зауважила начальниця.

Зі слів Бондіні, зараз люди шукають різну роботу і в період карантину готові до зміни роботи, готові до зміни кваліфікації. «Статистика свідчить, що навіть в умовах карантину, з 12 березня ми працевлаштували майже 80 тис. безробітних. 70% з них влаштувалися у сфері сільського господарства, 8% — у переробній промисловості, 7% – у сфері торгівлі, у будівництві, держуправлінні, сфері транспорту та кур’єрської діяльності – десь по 2-3%», – сказала Інна Бондіні.

В Україні стрімкими темпами зростає безробіття. Кількість громадян, які втратили місце роботи лише за останні два місяці перевищила 200 тисяч.І це лише офіційні дані, якими оперує Державна служба зайнятості.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы