AGROPORT задає найвищі стандарти

Новости Актуально AGROPORT задає найвищі стандарти
AGROPORT

Добавлено:


–Агропромисловий комплекс – рушійна сила нашої економіки. Але ми поки й на третину не використовуємо його можливостей, – заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на відкритті найбільшого аграрного заходу Східної Європи.


У Львові стартував 10-ий, ювілейний AGROPORT. Проходить він на території міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Враховуючи важливість заходу не тільки для галузі АПК, а й для країни загалом, його вже за перший день відвідали тисячі людей, а також очільник Уряду, керівництво області та Мінагрополітики.

– Приємно відвідати Львівщину, і особливо приємно мати  честь виступити на  відкритті аграрного Форуму. Це важлива подія. Україна входить до топ-7 кращих експортерів світу аграрної продукції, але потенціал нашої країни значно більший, – заявив Володимир Гройсман. – Перед нами стоїть важливе завдання – збільшити  долю аграрної продукції у ВВП країни, і особливо збільшити  частку переробки, тобто виробництво кінцевого продукту. Тому з боку держави підтримка галузі АПК буде підсилюватися, щоб в країні були не десятки тисяч, а сотні тисяч аграрних виробників.

AGROPORTЗа словами в.о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої, минулого року АПК заробив 18,8 млрд. дол.

–Аграрна галузь – це локомотив економіки. Ми експортуємо продукцію до  190 країн світу. Але щоб бути сильним гравцем, треба створювати такі виробничі осередки, які з самого початку будуть орієнтовані на найвищі стандарти і матимуть сприятливе інвестиційне середовище. Львівщина якраз і є таким динамічним осередком в аграрній галузі, а AGROPORT – захід, де можуть зустрітися і поспілкуватися усі сторони цього процесу,– сказала очільниця відомства.

AGROPORT це Міжнародний форум з розвитку фермерства. На відміну від традиційних виставок – захід мультиформатний. Такий інтерактивний майданчик, де можуть зустрітися  фермери, бізнес, влада, представники громадськості; показати свої досягнення та обговорити проблеми. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

AGROPORT

Захід проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. На 10-ий  AGROPORT учасники, а їх близько  півтори сотні, приїхали з усієї України – вони представляють сучасну аграрну техніку, новітні технології  вирощування та переробки продукції, новинки селекції  тощо. А серед відвідувачів більшість – фермери, з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також з інших регіонів України.

AGROPORT

Паралельно з експозицією проходять стратегічні сесії. Цього року особлива увага приділяється сталому розвитку сільських територій. Провідні фахівці обговорюватимуть широкий комплекс питань: від диверсифікації економіки на рівні громад до соціальних питань та безпеки харчових продуктів. Крім того, відбудуться семінари по тваринництву, рослинництву, вирощуванню органічної продукції, овочівництву, садівництву, рибному господарству, бджільництву.

–Ми не просто організовуємо насичену програму, а пристосовуємо її до регіональних особливостей. Тому компанії-учасники пропонують саме ті технології та техніку, які найкраще підходять саме для західного регіону, – говорить  Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту «AGROPORT Україна».

До речі, наступний AGROPORT пройде 18-20 липня у Херсоні.

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы