Агроальянс: бренд Case IH — це техніка «для тих, хто прагне БІЛЬШОГО»

Новости Интересно Агроальянс: бренд Case IH — це техніка «для тих, хто прагне БІЛЬШОГО»

Добавлено:


Техніку бренду Case IH представлять під час Національного Дня Ферми, що відбудеться 19 травня на базі ПАТ «Плємзавод «Стєпной». Про це повідомила спеціаліст відділу маркетингу ТОВ «Торговий дім «Агроальянс»» Інна Іванова.

«Наша компанія вперше бере участь у Національному Дні Ферми. Для Агроальянсу це захід –можливість продемонструвати фермерам техніку, яка дозволяє ефективно і швидко справлятися із завданнями в господарстві», — відмітила Інна Іванова.

За її словами, бренд Case IH — це техніка «для тих, хто прагне БІЛЬШОГО».

«Під час екскурсії по молочнотоварній фермі аграрії побачать трактори Case IH Farmall 110 JX; Case IH Quntum з навантажувачем MX та Case IH Puma 210», — поінформувала спеціаліст відділу маркетингу ТОВ «Торговий дім «Агроальянс»».

Інна Іванова зазначила, що це клас тракторів, які оснащені оновленими двигунами, котрі дозволяють максимально ефективно використовувати паливо і забезпечувати потужність.

«Лінійка ефективних і багатоцільових тракторів Case IH Puma має саме ту потужність, яка необхідна для роботи в тваринництві. Серія представлена тракторами від 155 до 240 кінських сил. Це довговічні й економічні трактора», — підкреслила вона.

ТОВ «Торговий дім «Агроальянс»» розвиває мережу своїх представництв в Україні з метою надання можливості не тільки продажів сільськогосподарської техніки, а й забезпечення аграріїв окремих регіонів оперативним сервісним обслуговуванням і запасними частинами, що є ключовими факторами при виборі техніки.

Новости: Интересно

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы