AgriLab: зустріч експертів з агроінновацій

Новости Актуально AgriLab: зустріч експертів з агроінновацій
AgriLab

Добавлено:


Французькі технологічні компанії та українська компанія AgriLab обговорили співпрацю у сфері агроінновацій.


Підвищення ефективності сільського господарства – глобальне завдання, яке виходить за межі країн. Сучасні технології дозволяють значно підвищити результативність агровиробництва, — про це йшлося на зустрічі представників французьких компаній Sigfox, Valeur tech та вітчизняної компанії AgriLab, що відбулась за сприяння Посольства Франції в Україні.

Французькі колеги представили свої інноваційні розробки, що, зокрема, здатні вирішити такі актуальні питання, як якість зв’язку та передачі сигналів у сільській місцевості та ознайомились з досвідом компанії AgriLab у впровадженні сучасних технологічних рішень. Зокрема, вони зауважили комплексність алгоритму проведення агродіагностики поля, який застосовує у своїй роботі AgriLab, та більш аніж лояльну цінову політику за таке дослідження з європейської точки зору.

Окрім того, експерти з агроінновацій обговорили економічну результативність технологій та зазначили, що саме збільшення ефективності кожного гектару поля має стати основним пріоритетом виробничим агрокомпаній. Адже збільшення врожайності не завжди означає збільшення прибутковості, а про це і європейські, і українські аграрії часто забувають.

Просування інноваційних технологій у сільському господарстві сьогодні – це передумова впевненого і «ситого» майбутнього світу. AgTeсh компанії створюють нові рішення, які здатні підвищити ефективність господарювання. Але рішення завжди за фермером.

Довідка: Sigfox – це компанія, яка розробляє рішення у сфері комунікації, зокрема – Інтернету речей. Сьогодні компанія представлена у понад 60 країнах світу. Valeur tech – компанія, що створює цифрові та програмні технології для сільського господарства. AgriLab – українська компанія, що створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу: від аналізу грунту до точного землеробства.

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы