Аграріям заборонили працювати під час тривоги, щоби не заважати військовим

Новини Украина Аграріям заборонили працювати під час тривоги, щоби не заважати військовим

Опубліковано:


На Хмельниччині під час повітряних тривог заборонили роботу сільськогосподарської техніки на полях. Обласна військова адміністрація зазначила, що аграрії не повинні заважати працювати військовим та відволікати їх звуком техніки. Про це інформує Zaxid.

Рішення було прийняте на Раді оборони області, про що повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін: «Прийнято рішення, щоб під час повітряної тривоги на території області призупиняти будь-яку роботу сільськогосподарської техніки на полях. Закликаємо з розумінням поставитися до вказаних змін, аби не заважати працювати нашим ЗСУ під час ворожих обстрілів та не відволікати звуком техніки».

Нагадаємо, що у трудовому законодавстві немає норми, що забороняє працювати під час повітряної тривоги. Проте роботодавець не може вимагати від працівників виконувати роботу, що загрожує його життю. «Роботодавець не повинен нехтувати правилами цивільного захисту, оскільки за це в Україні передбачена кримінальна відповідальність», –зазначив омбудсмен Дмитро Лубінець. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы