ПП «ВКФ «Імпторгсервіс» Компания

Специализация: Защита урожая

Агротовары

Количество активных объявлений: 6

БС «Дефенс-С»

5 марта

БС «Дефенс-С» – це надійний живильний «кожушок» для насіння та просте рішення складних проблем! БС «…

Припосівне органо-мінеральне добриво БС «ВітаСтар РК+S»

5 марта

БС «ВітаСтар РК+S» — це висококонцентроване органо-мінеральне добриво з вмістом органічної речовини…

Плівкоутворюючий регулятор росту рослин «АКМ» з антиоксидантною дією

10 февраля

Діюча речовина: ПЕГ 1500 – 540 г/л; ПЕГ 400 — 230 г/л; іонол — 25 г/л; диметилсульфоксид — 37,5 г/л….

Плівкоутворюючий біорегулятор росту рослин «Марс-EL»

10 февраля

Діюча речовина: ПЕГ 1500 – 540 г/л; ПЕГ 400 — 230 г/л; ррр Ендофіт-L1 — 40 г/л; гумат натрію — 30 г/…

Біостимулятор росту рослин «Ендофіт L1»

10 февраля

Діюча речовина: ауксини, гібереліни, цитокініни – 0,26-0,52%. рН — Токсикологічна характеристика кла…

Защита растений от заморозка уникальным препаратом Марс-EL

15 ноября

Значительный ущерб наносят весенние заморозки, атмосферная и почвенная засухи.В этом плане исключите…

О профиле

Дата регистрации: 28 февраля 2017
Специализация: Защита урожая

Фірма заснована в 1994 році і займається розробкою, виробництвом і впровадженням сучасних регуляторів росту рослин з функціями добрив. Вона забезпечує своїм клієнтам і дистриб'юторам максимальний сервіс, організовуючи своєчасну постачання препаратів і надаючи рекомендації щодо їх застосування, складаючи технологічні карти живлення с-г культур з використанням препаратів, що виробляє. Препарати добре себе зарекомендували та широко використовуються в Дніпропетровській, Запорізькій, Житомирській, Тернопільській, Одеській, Харьківській та інших областях.
Особливість препаратів, що виробляються, полягає в тому, що майже всі вони створені на полімерній основі. Фізико-хімічні властивості полімерів, а також дія на рослину залежить від їх молекулярної маси. Суміш поліетиленгліколів (ПЕГ), що входять до складу препаратів мають різну молекулярну масу. Вони є попередниками метаболітів рослин, які включаються в обмін під дією рослинних ферментів. Продукти розпаду ПЕГ-ів - еталаміни - є елементами живлення рослинної клітини. Крім того, поліетиленгліколі (ПЕГ-1500), будучи речовинами, які не проникають в рослинні клітини, з одного боку, викликають в позаклітинному середовищі підвищений осмотичний тиск, спрямований всередину клітини. З іншого боку ПЕГ взаємодіють з мембраною (оболонкою) клітини, модифікуючи її таким чином, що вона (мембрана) стає більш проникною для води і неелектролітів. Ці ефекти сприяють кращому проникненню всередину рослинної клітини мікроелементів, що входять до складу препаратів та інших препаратів при використанні в бакових сумішах. Завдяки наявності низькомолекулярних компонентів, що проникають в клітини рослин, досягається структурування внутрішньоклітинного вмісту. Крім цього, відомо, що низькомолекулярний компонент здатний підсилювати дію високомолекулярного компонента. Рослинна клітина стає більш стабільна як всередині, так і зовні. Це призводить до підвищення стійкості клітини до несприятливих факторів середовища та розширяє адаптивні можливості організму рослин. При зниженні температури завдяки здатності ПЕГ структурувати воду знижується температура замерзання клітинного соку, це сприяє синтезу в рослині стресових білків і підвищенню вмісту цукрів у вузлі кущення зимуючих рослин, що призводить до підвищення стійкості озимих культур в період перезимівлі.
Присутність ПЕГів створює на поверхні рослині повітропроникну плівку, дає змогу використовувати препарати не тільки як ад'юванти, з метою ріст регулюючої та імуностимулюючої дії, а і як прилипача, здатного покращувати дію пестицидів в бакових сумішах. До того ж плівка знижує нищівну силу фізіологічних і мікробіологічних захворювань за рахунок ізолювання мікротравм, підвищує лежкоздатність плодів.
Препарати, що виготовляються нашою фірмою, застосовують починаючи з підготовки ґрунту та на всіх етапах онтогенезу рослин, з передпосівної обробки насіння і садивного матеріалу та впродовж всієї вегетації рослин. Вони легко включаються в агротехнічний процес на будь-якому етапі розвитку рослин, при використанні в бакових сумішах не вимагають додаткових витрат, а навпаки зменшують собівартість сільськогосподарських культур.

Контактная информация