Тваринництво іде по світу в пошуках нових ринків

Новини Украина Тваринництво іде по світу в пошуках нових ринків

Опубліковано:


Незважаючи всі виклики, пов’язані зі збройною агресією рф, минулий рік був досить плідним для щодо розширення міжнародних ринків збуту. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Відзначається, що попри обмеження щодо візитів іноземних інспекторів до нашої країни і завдяки злагодженій співпраці Держпродспоживслужби та МЗС було погоджено 22 форми міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду з України в 12 країн світу, а саме:

    Албанія – м’ясні напівфабрикати;

    Грузія – равлики для споживання людиною;

    Домініканська республіка – молоко та молочні продукти;

    Ізраїль – декоративна прісноводна риба, живі кролі, жувальні предмети для домашніх тварин, свіжі заморожені шкіри та шкури, оброблені шкіри та шкури;

    Канада – м’ясо птиці та продукти з нього;

    Кенія – молоко та молочні продукти;

    Північна Македонія – жувальні предмети для домашніх тварин, консервовані та сирі корми для домашніх тварин;

    Сінгапур – корми для домашніх тварин;

    Сербія – інкубаційні яйця, консервовані та перероблені корми для домашніх тварин;

    Туреччина – продукти переробки тваринного білка (не для споживання людиною), рибні продукти;

    Пакистан – столові яйця.

    Чорногорія – м’ясні напівфабрикати, призначені для споживання людиною, м’ясні продукти, оброблені шлунки, міхури, кишки.

Також зазначається, що за рік збільшилась кількість підприємств – виробників продуктів тваринного походження, що мають право експорту своєї продукції на територію Європейського Союзу до 432. Це на 53 більше, ніж було на початок 2022 року. Між тим, фахівці агроринку зазначають, що тваринницький комплекс суттєво постраждав через війну. Стосовно минулого року, вартість втрачених ресурсів тваринництва та бджільництва оцінують в приблизно $362 млн. А падіння виробництва продукції тваринництва при незмінній продуктивності (що є проблематичним) може скласти до 10%. В окремих галузях воно може становити 20-30 і більше відсотків.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы