Наслідки негоди. Як позбутися?

26 апреля 2017 г.

Статьи Агротехнологии Наслідки негоди. Як позбутися?

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, рослини озимих культур та ярий ячмінь, потрапили в скрутне становище. В свою чергу, фахівці нашої компанії задля зняття сресу та ліквідації наслідків погодних катаклізмів, рекомендують провести обробіток рослин впродовж 10 днів наступними препаратами: «Азотофіт» та БПК «Тесей».

Ярий ячмінь у фазі 3-5 листків або початок кущення; озима пшениця, озимий ячмінь — фаза кущення та озимий ріпак у фазі винос квітконоса.

                                      «Азотофіт» 150 мл та БПК «Тесей»  200 мл на 1 га

До складу препарату Азотофіт входять живі клітини природних азотфіксуючих бактерій (Azotobacter chroococcum) та біологічно активні продукти життєдіяльності цих бактерій (амінокислоти, вітаміни, фітогормони, фунгіцидні речовини). Особливо, слід зауважити, що до сладу фітогормонів у більшій мірі входить гормон АУКСИН, який провокує регенерацію втрачених тканин та відновлює гормональний баланс у рослині в цілому.  БПК «Тесей» до складу якого входить бурштинова кислота (підвищує енергетичний обмін в клітинах, виводить вільні радикали) та L-α-амінокислота (стимулює виробництво хлоропластів, підвищує активність фотосинтезу) прискорюють процеси боротьби зі стресами в рослині. Що в підсумку призводить до швидкого відновлення повноцінної вегетації та формування генеративних органів й врожаю.

ТОВ "Торговий Дім "Квадро Плюс"