Для чого аграрним підприємствам потрібні аспіраційні системи

Новости Украина Для чого аграрним підприємствам потрібні аспіраційні системи

Добавлено:


Інновації в аграрному бізнесі забезпечують успішний розвиток. Сільське господарство активно оновлює техніку й обладнання, впроваджує сучасні технології та IT-рішення. Системи аспірації також відкривають нові можливості. Це must have.

Чому потрібно інвестувати в аспірацію сьогодні? Щоб бути у виграші. Повітря в цехах стане чистим, підвищиться якість оброблення продукції та подовжиться життєвий цикл обладнання.

Вигоди аспірації

В аспірації робота системи направлена на видалення пилу, диму, газів, аерозолей, мікрочастинок металу й інших шкідливих речовин. Якщо на підприємствах є металообробка — без аспірації не обійтися. Використання аспіраційного обладнання при зварюванні, виготовленні та фарбуванні виробів з металу удосконалює процеси та робить їх максимально ефективними. Виготовлена продукція відрізняється високою якістю. Вона може конкурувати на ринку України та за кордоном. Грамотно підібрана, спроєктована і змонтована система аспірації гарантує ефективну роботу підприємства. Повітря у виробничих приміщеннях очищається. Працівники у комфорті та безпеці. Пил і мікрочастинки не осідають на зварювальні установки й інше обладнання. Термін їхньої експлуатації подовжується. Оброблення продукції поліпшується.

Крім того, аспіраційне обладнання енергозаощаджувальне. Як досягається енергозаощаджувальний ефект? Внаслідок економії теплової й електричної енергії. Аспіраційна система видаляє відходи різних технологічних процесів, збирає їх, утилізує, очищає суміш пилу і повітря та повертає тепле повітря назад у виробничі приміщення.

Як обрати аспіраційне обладнання

Аспіраційне обладнання підбирається індивідуально для кожного підприємства. Співпрацювати треба з професіоналами справи. Зверніться в компанію, яка виконує весь комплекс робіт ─ від проєкту до запуску.

Серед кращих ─ «Атон Сервіс» ─ провідний український розробник та виробник систем аспірації та вентиляції. У компанії є фахове проєктно-конструкторське бюро, власне інноваційне виробництво, відділ сервісу (додаємо фото працівників компанії під час роботи).

«Атон Сервіс» використовує у виробництві топові комплектуючі кращих європейських виробників. Компанія гідно конкурує з закордонними виробниками аспіраційних систем.

Сертифікат ISO 9001 та СЕ відповідність – підтвердження професійності компанії «Атон Сервіс», високого рівня якості обладнання і послуг.

Фахівці «Атон Сервіс» підберуть оптимальні комплексні рішення з аспірації, враховуючи потреби та побажання клієнта. При розробці проєкту аспірації буде враховано особливості виробничих приміщень, розміщення обладнання. Замовник отримає підтримку на всіх етапах роботи до запуску. Надалі ─ професійне сервісне обслуговування.

Інноваційні системи аспірації «Атон Сервіс»

«Атон Сервіс» пропонує інноваційне аспіраційне обладнання та аспіраційні системи для підприємств різного масштабу.

Фахівці компанії підбирають замовнику стандартне аспіраційне обладнання або розробляють оригінальну систему аспірації. Наприклад, для ділянки зварювання (додаємо фото системи з каталогу).

До речі, системи повітропроводів «Атон Сервіс» дозволяють проводити модернізацію і переміщення обладнання без зміни систем аспірації та додаткових інвестицій.

Шлифувальний стіл

Шліфувальний стіл MST-1500W.CE ─ готове зручне робоче місце. Стіл видаляє пил, що виділяється при ручній зачистці або шліфуванні ручним інструментом та під час зварювання. У стіл вбудовано вентилятор. Бічні скоси витяжного столу збільшують ефективність роботи та допомагають при обробленні великогабаритних виробів і торців заготовок.

Високий рівень чистоти та видалення пилу в зоні фарбування металевих виробів досягається внаслідок використання фарбувальних камер з сухими фільтрами або водяною завісою. Камери обираються відповідно до розмірів деталей і лакофарбових матеріалів.

Фарбувальна камера

Фарбувальна камера з сухими фільтрами TBS-2DN встановлюється на малярних ділянках, де застосовуються легкозаймисті, вибухонебезпечні і технічні лакофарбові матеріали. Працює в інтенсивному режимі.

Фарбувальна камера водяна

Фарбувальна камера з водяною завісою TBS-2W забезпечує високу якість глянцю за рахунок тонкої фільтрації повітря і його зволоження в приміщенні. Підходить для середніх і великих виробництв.

Аспіраційний стенд для шліфування

Аспіраційний стенд для шліфування FCS 5000 ─ універсальний шліфувальний комплекс для шліфування і зачистки об’ємних виробів або зібраних конструкцій. Ідеально підходить для очищення виробів від пилу пневматичним пістолетом перед нанесенням фінішного шару лакофарбового матеріалу.

Для окремих зварювальних робочих місць теж можна обрати оптимальний варіант.

Мобільна фільтруюча установка

Мобільна фільтруюча установка FS-AS 2/PVU02 з самоочисними фільтрами чудово впорається з локальною витяжкою і фільтрацією зварювальних газів, великою кількістю пилу та дрібних частинок металу. Її легко переміщувати з одного робочого місця в інше.

Поворотно-витяжний пристрій

Поворотно-витяжний пристрій для зварювального поста PVU 160.04 видаляє різні види диму, газів, аерозолів від локального джерела. Може працювати самостійно і в складі витяжної вентиляції. Компактний. Ідеальний вибір для невеликих підприємств, де малі та середні обсяги диму в кількох зонах зварювання.

Витяжний зонт

Витяжний зонт 1500*1500 EH 1500 використовується при металообробці, різці металів, зварюванні. Очищає повітря від диму і пилу. Зонт і поворотно-витяжний пристрій входять до складу системи аспірації.

Обирайте європейську якість за доступною ціною.

Працюйте з кращими. Будьте у виграші!

Менеджери «Атон Сервіс» завжди на зв’язку!

Лебедев Сергій
+38 (063) 136-95-10
lebedev-sergey@aton-service.com.ua

Скиба Ігор
+38 (063) 137-70-29
I.skyba@aton-service.com.ua

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы