Компанія «Украгроком»: орієнтири діяльності та аграрні пропозиції

10 января 2018 г.
Статьи Интересно Компанія «Украгроком»: орієнтири діяльності та аграрні пропозиції

Фундаментом діяльності компанії «Украгроком» являється комплексна допомога партнерам та забезпечення клієнтів аграрними продуктами захисту й живлення. Для реалізації цієї мети ми створили дієві добрива й захисні речовини, що сприяють підтримці здорового зростання рослин, їхній безпеці та покращенню врожайності.

Спектр аграрних пропозицій
кампания «Украгроком» – лідер аграрного ринку України, котрий з 1999 року невпинно працює на розвиток даної сфери, знаходить кращі рішення для покращення життєвого циклу рослин та їхнього безпечного розвитку.

Пропонуємо потужну лінію різноманітних препаратів, серед яких основними категоріями є:
• засоби захисту;
• мікродобрива;
• мінеральні добрива;
• насіння.

Ми активно формуємо й розширюємо асортимент для вирощування аграрних культур, котрий враховує інноваційні технології, сучасні засоби, підбір речовин найвищого рівня якості. Ознайомитись з уже створеними препаратами, їхніми параметрами та дією можна у розділі «Продукція», у якому розмістили добірку сертифікованих, перевірених компонентів для овочевих та зернових культур.
Переваги продукції «Украгроком»

Наші кваліфіковані працівники радо діляться своїм досвідом, вміннями та знаннями під час співпраці. Головним надбанням команди вважається власний бренд мікродобрив – Грін Форт. Марка включає широку колекцію засобів для живлення, котрі надійно підкріплені агрономічним супроводом – гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами тощо.

Головними напрямками при роботі з клієнтами у нас вважаються:
1. Турбота про сільгоспвиробників, підтримка їхньої праці засобами для покращення врожаю.
2. Підбір ефективних препаратів, які забезпечують результат.
3. Повноцінний контроль продуктів. Перш ніж потрапити до каталогу, речовини проходять довготривалу та ретельну перевірку на усіх рівнях їхнього потенційного застосування.
4. Збільшення врожайності при зменшенні собівартості на допоміжні засоби й добрива.

Працівники нашої компанії глибоко проникають у корінь проблем аграрного світу, намагаються знайти вдалий вихід, втілити високоефективні ідеї. Відмінний сервіс і вчасна логістика – це реальність, яку підтверджують позитивні результати діяльності «Украгрокому». Про результативність свідчать 11 регіональних представництв, більше 3 тисяч замовників та партнерів, широкий асортимент товарів.
Дбати про врожай разом – важливе кредо нашої команди. Адже ми, як ніхто, розуміємо, що продукти аграрної сфери – це харчові запаси нашого населення, що є базою для здорового майбутнього української нації.