Золоті рибки…

рибки

В Асоціації рибалок України вкрай стурбовані критичним  станом рибного ресурсу у вітчизняних водоймах Непродумане, а часом і злочинне використання рибного ресурсу сьогодні поставило на межу виживання багато видів риби. Настільки критичної ситуації ще не було. Водойми погубила безвідповідальність і жадібність. Жоден вид риби не пропав просто так. В останню редакцію Червоної Книги України увійшли понад 70 видів аборигенних видів риби як зникаючі. Таке враження, що ми пережили екологічну катастрофу… Адже ці види досить впевнено почувають себе у водоймах наших закордонних сусідів. За висновками науковців, якщо нічого не робити, то до 2050 року в українських водоймах може зникнути риба. В основному загроза перелову нависла над хижою річковою рибою. Саме її популяція сьогодні особливо чутлива і потребує негайного відновлення. За твердженням вчених, 90% видів великих хижих риб, такі як щука, судак, сом, вже ніколи не зможуть відновитися до колишньої чисельності. Так іЧитать больше проЗолоті рибки…[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.