Земля і воля, або чому мораторій тримає селян за кріпаків?

мораторій

Як ми й очікували, земельне питання так і не було вирішено цьогоріч. Депутати вирішили продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 2020 року, а президент Порошенко підписав цей закон. А прихід до влади нового президента не дає поки що відповіді на питання: що він робитиме з мораторієм? Нова влада намагається не педалювати цю тему, як це робила й влада попередня. У заручниках популізму опинилися мільйони власників паїв, які не можуть вільно розпоряджатися своєю землею. Влада марно намагається роками сховатися за загальними фразами про «недопустимість скупки української землі». Адже в Україні сформувалася велика кількість власників, яка хоче таки цю «українську землю» продати, бо не має фізичної та фінансової можливості її обробляти. А можновладці такої можливості не дають, порушуючи тим самим норми Конституції про вільне право громадянина розпоряджатися своїм майном. Між іншим, ухвалюючи у 2001 році закон про мораторій на продаж сільгоспземлі,Читать больше проЗемля і воля, або чому мораторій тримає селян за кріпаків?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.