Збиральна вологість та особливості збирання врожаю насінницьких і товарних посівів кукурудзи

кукурудзи

Низька збиральна вологість зерна є запорукою високоефективного та прибуткового вирощування кукурудзи на даному етапі розвитку рослинницької галузі. Технологічними заходами вдається не тільки підвищувати рівень врожайності кукурудзи, а і формувати низькі показники збиральної вологості зерна, що істотно підвищує чистий прибуток та рівень рентабельності. Визначення чіткої реакції генотипів кукурудзи на чинники середовища, що пов’язані з густотою стояння та іншими технологічними заходами, необхідне також в плані розробки і впровадження оптимальних та ресурсозберігаючих технологій вирощування, які обов’язково повинні включати і варіанти оптимізації відповідності гібриду рекомендованим умовам вирощування. Збиральна вологість зерна гібридів кукурудзи має чітко визначені особливості прояву залежно від групи стиглості гібриду, а також від особливостей генотипового прояву темпів вологовіддачі при дозріванні. Для розробки технологій вирощування кукурудзи в умовах Південного Степу України необхідно враховувати особливості генотипо-середовищної реакції гібриду на хід температурного режиму у період наливу зерна та дозрівання, i коригувати забезпечення технічних вимог виборомЧитать больше проЗбиральна вологість та особливості збирання врожаю насінницьких і товарних посівів кукурудзи[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.