Врожай на колесах

Врожай

Чи існують ефективні підходи до покращення стану автошляхів в Україні, враховуючи потребу в перевезеннях мільйонів тонн зерна щороку Якщо вам колись доводилося мандрувати за кермом авто, скажімо, у напрямку Кропивницький-Миколаїв, або ж сунути Одеською трасою ранньої весни, то цей шлях навряд чи лишив у вас приємні спогади. Дороги ніби є, однак рухатися ними іноді стає просто неможливо. Ми витрачаємо час і нерви, запізнюємося, міняємо колеса і нарікаємо на все на світі. Передусім, звісно, на владу. Якщо помножити наші конкретні дорожні прикрості на мільйони аналогічних ситуацій у інших фізичних та юридичних осіб, то маємо визнати, що в державі щороку через незадовільне дорожнє сполучення сукупно втрачаються величезні кошти. Через запізнення, через невиконання контрактів, псування товарів, пошкодження транспортних засобів. Це безпосередньо стосується і агровиробництва, яке в першу чергу є заручником неякісних, відверто скажімо «убитих» доріг, оскільки потребує оперативних перевезень сезонних видів товарів уЧитать больше проВрожай на колесах[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.