Велика загроза від малих комах

комах

Чому українські аграрії потерпають від навали шкідників? Цього року аграрії всі зусилля направляють на захист посівів. Їм загрожує то негода, то відсутність вологи…  І не лише вони. Сільгоспвиробники зізнаються, що цього літа зіштовхнулися зі справжнім нашестям паразитів та шкідників, причому до недавнього часу невідомих чи маловідомих в Україні. Всьому виною дорожнеча інсектицидів та глобальне потепління, яке стало причиною нової навали комах-шкідників. Економія на обробці посівів навесні призводить до значних втрат врожаю влітку, тим паче що в останні роки аграрії зіштовхуються з новими видами комах, які раніше проживали в більш теплих широтах, тому традиційні методи боротьби для них неефективні. За даними експертів, аграрії останніми роками щорічно втрачають до 10-20% врожаю внаслідок поширення шкідників. В окремих випадках втрати можуть становити і значно більше. Але зокрема, через діяльність Державної митної служби, яка часто блокує імпорт хімічних препаратів, вартість інсектицидів суттєво зросла. Цим користуютьсяЧитать больше проВелика загроза від малих комах[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.