Увага – до ґрунту!

ґрунту

Чи існує оптимальна технологія вирощування озимих зернових за умов критичної нестачі вологи Озима пшениця – це культура, на яку фермери однаково щиро моляться в різних куточках світу. Навіть там, де разюче відрізняються ґрунтово-кліматичні умови. Озиму пшеницю можна вирощувати за інтенсивною технологією в зоні достатнього зволоження і отримувати по 100-120 ц/га. Та водночас ця культура непогано показує себе за відверто несприятливих умов вегетації, забезпечуючи бодай невелику, але позитивну рентабельність вирощування. Останній аспект дуже важливий, адже якщо фермер отримує внаслідок об’єктивних чинників не 70-80 ц/га з 1 гектара, а удвічі, а то й втричі менше, то він змушений дуже ретельно працювати над технологією вирощування пшениці. В цьому разі слід метикувати не над тим як інтенсифікувати технологію, а як зробити так, щоб зберегти вологу і внести саме стільки добрив і ЗЗР, щоб не «прогоріти» і отримати хоча б мінімальний прибуток. В Україні озима пшениця є рятівноюЧитать больше проУвага – до ґрунту![…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.