Ukrainian Food Expo

Ukrainian Food Expo

З 12 по 14 грудня у Києві відбулась ІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo. Організатором виступила Рада з питань експорту продовольства (UFEB). Цього року міжнародна подія зібрала 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з 46 країн світу та 1280 киян і гостей міста. Тематика виставки охопила всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту, включаючи як традиційні, так і нішеві продукти — бакалія, молоко та молочні продукти, м’ясо та птиця, кондитерські та хлібобулочні вироби, риба та морепродукти, олійно-жирова продукція, овочі та фрукти, напої. Крім цього, в рамках виставки діяли окремі експозиції виробників крафтової і фермерської продукції, постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості. Єдиний в Україні «продовольчий хаб» став своєрідним майданчиком ділових зустрічей та переговорів українських виробників харчових продуктів та напоїв, переробних підприємств з національними та міжнародними дистриб’юторами, закупівельниками мережевого та немережевого рітейлу,Читать больше проUkrainian Food Expo[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.