Strategy Council: ІІ щорічний форум агробізнесу

Strategy Council

У листопаді 2018 року відбувся ІІ щорічний форум агробізнесу, організований Strategy Council Це був продуктивний день, сповнений історій про інновації, експортні стратегії та нові горизонти українського сільського господарства. Наш флагманський щорічний форум агробізнесу в Києві щоосені міцно зарекомендував себе як ключова дата в українському календарі агробізнесу з такими впливовими партнерами як Українська аграрна конфедерація, Креді Агріколь, Аграрний комітет Верховної Ради, IFC, Юридична фірма Evris, ЄБРР, USUBC та Українська зернова асоціація. Щоб потроїти виробництво сільськогосподарської продукції та досягти $80 млрд, Україна потребує інвестицій на суму $70 млрд, – сказав президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. «Сьогодні валовий внутрішній продукт України, у порівнянні з Європейським Союзом, має невеликий відсоток. У ЄС ця цифра досягає 360 млрд, а в Україні – 25 млрд. Однак, якщо ми будемо дивитися в майбутнє і Україна отримає щонайменше $70 млрд інвестицій, то ми могли б потроїти виробництвоЧитать больше проStrategy Council: ІІ щорічний форум агробізнесу[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.