СОНЯШНИК: вологу випив, добрива з’їв, нічого не залишив?

СОНЯШНИК

Деякі с/г культури «суспільна думка» вважає корисними, деякі – шкідливими. Це стосується не лише дієтичних властивостей виготовлених з них харчових продуктів, їх начебто лікувальних (або навпаки) властивостей. Деякі культури вважаються «корисними» для родючості ґрунту, а інші – не дуже. Крім того, класифікація «добрий-поганий» застосовується також для оцінки певної культури як попередника для інших. Дуже «не пощастило» з суспільною думкою соняшнику. Настільки, що у недалекому минулому намагалися «пригнобити» його на законодавчому рівні. Був законопроект про сівозміни, майже цілком збудований на начебто «руйнівних» наслідках вирощування соняшника в Україні. У чому звинувачують «сонячну квітку»? У тому, що п’є без міри, жере без совісті, лишає наступні культури без перспектив на ріст та розвиток. І взагалі, вбиває родючість ґрунту. Навіть якби це було насправді, соняшник продовжували б вирощувати. Бо слова «соняшник» та «гроші» для багатьох фермерів є майже синонімами. Але, на щастя, все не такЧитать больше проСОНЯШНИК: вологу випив, добрива з’їв, нічого не залишив?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.