Соняшник в умовах Південного Степу України

Соняшник

В південному регіоні України волога залишається лімітуючим фактором отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур загалом і соняшнику зокрема. Нестача вологи, як правило, характеризується посухою, що буває різного характеру і спричиняє шкоду рослинам культури в різні етапи їхнього розвитку. Вирощування соняшнику в степовій зоні передбачає застосування зрошення, використання якого сприяє отриманню високих врожаїв зерна культури. Тож не випадково, що в зоні Степу розташовано 82,8% усіх поливних земель України. Зрошення сприяє постійному забезпеченню рослин необхідною кількістю вологи. В нашій статті ми розповімо про особливості догляду за посівами соняшнику в Південному Степу України. Дану технологію використовують у відділі первинного та елітного насінництва Інституту зрошуваного землеробства НААН, розташованого в Херсонській області в зоні дії Інгулецького зрошувального масиву. Основними факторами, що дестабілізують виробництво насіння соняшнику, є значна забур’яненість посівів та ураження культури грибними хворобами. Отже, збільшення врожаю соняшнику є актуальним на сьогодні і передусім має досягатися за рахунокЧитать больше проСоняшник в умовах Південного Степу України[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.