Що робити зі стернею?

стернею

Обробіток грунту в зонах із різними типами зволоження Нещодавно довелося побувати у господарстві, розташованому в одному з найспекотніших куточків Запорізької області. Починаючи з червня місяця, уся місцевість там перетворюється на справжню пустелю, і культурні рослини можуть розраховувати лише на ту вологу, яку накопичить їм людина, в той чи інший спосіб. Ще гостріше виглядає справа з обробітком ґрунту, оскільки рекомендоване багатьма виробниками техніки подрібнення соломи та перемішування її з ґрунтом ні до чого хорошого не призводить. Немає вологи, аби ці пожнивні рештки перепріли… Загалом у зоні недостатнього зволоження незрідка не діють здавалося б непорушні і класичні рекомендації з агрономічних підручників. Тут буває потрібно вносити азотні добрива восени, а не навесні, або ж нехтувати будь-яким втручанням у ґрунт, заради того, щоб отримати бодай якийсь врожай. Трапляється усяке. Перенесемося на декілька годин їзди автомобілем північніше і західніше. Туди, де випадає більш-менш нормальна річнаЧитать больше проЩо робити зі стернею?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.