Приціл на продуктивність

комбайн

Комбайни середньої та високої потужності перетворюються на безальтернативний варіант підвищення рентабельності вирощування сільгоспкультур Лічені тижні лишаються до початку збирання ранніх зернових. Спочатку на півдні України, а далі – у всіх інших регіонах. Зернозбиральні комбайни відразу ж перетворяться на найбажаніший серед аграріїв ресурс. Особливо для тих аграріїв, котрі не мають власної зернозбиральної техніки або ж недостатній за продуктивністю комбайновий парк. Поряд з тим, впродовж останніх років в Україні з’являється дедалі більше нових моделей зернозбиральних комбайнів, з підвищеними характеристиками продуктивності. Можна говорити, що машини з характеристиками продуктивності не нижче середнього рівня сьогодні стали затребувані як ніколи раніше. Тим більш показово, що в Україні презентовано фактично усі найбільші моделі зернозбиральних комбайнів у світі. Це не є примхою виробників чи продавців техніки. Саме аграрії диктують темпи розвитку ринку. Клієнти прагнуть купувати якомога потужніші машини, і це пояснюється передусім двома факторами. Перший – валові показники збиранняЧитать больше проПриціл на продуктивність[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.