Переваги технологій точного землеробства

землеробства

Технології точного землеробства продовжують набирати популярності, адже вони вважаються одними з найпрогресивніших напрямків розвитку сільського господарства. Багато хто цікавиться переліком заходів та операцій, які потрібно здійснити, впроваджуючи точне землеробство. Системи автоматичного керування, диференційованого внесення добрив або висіву, GPS моніторинг посівів, аналіз ґрунту? Точне землеробство – це насамперед комплексний підхід до ведення сільського господарства, який передбачає максимально ефективне використання ресурсів і потенціалу ґрунту, мінімізацію собівартості поряд з максимізацією врожаю з 1 га оброблюваних земель. Насправді, операцій та змін при переході до точного землеробства досить багато. Кожен сільгоспвиробник обирає свій шлях залежно від цілей та можливостей. Саме тому, розглянемо лише основні переваги, які отримує аграрій обравши цей напрям ведення господарства. Моніторинг врожайності Починаємо з кінця всього технологічного процесу, оскільки саме урожай, частіше за все, цікавить сільгоспвиробника найбільше. Як не дивно, але урожай в межах одного поля може різнитися до 150% від середнього. КартуванняЧитать больше проПереваги технологій точного землеробства[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.